JABŁONIEC 1914
Limanowskie Stowarzyszenie Historii Ożywionej
Aktualności
dodano: 29-07-2020 19:12:54,
odsłon: 77
PL
KS Harnaś Tymbark - Czas na podsumowanie
W miniony piątek 24 lipca zakończył się pięciodniowy piłkarski obóz zorganizowany przez zarząd Klubu Sportowego Harnaś Tymbark. Czas ten był bardzo intensywny, a zarazem z pewnością owocny dla uczestników.

 - Dzień obozowy rozpoczynał się o godzinie 9. Pół godziny później po odprawie prowadzonej przez trenerów miał miejsce pierwszy trening, który trwał 90 minut. Następnie po chwili dla siebie, mali piłkarze jedli obiad. O godzinie 14 odbywał się drugi również półtoragodzinny trening po czym o godzinie 15:30 rozjeżdżali się do domów. Czas między zajęciami również był aktywny, odbywały się m.in konkursy z nagrodami – mówi Franciszek Mrózek, wiceprezes KS Harnaś Tymbark.

 

   Uczestnicy obozu rozegrali, także dwa sparingi z drużynami Sokoła Słopnice oraz Orkana Niedźwiedź. Z dodatkowych atrakcji, które zaordynowali trenerzy warto wspomnieć : wyjście na Miejską Górę w Limanowej, basen, paintball, oraz zajęcia Zumby prowadzone przez Panią Ewę Janisz. Obóz zakończył wewnętrzny turniej . Warto dodać, że w obozie  wzięło udział 42 uczestników nie tylko z Tymbarku, ale również z okolicznych miejscowości. Zajęcia były prowadzone przed trio trenerskie : Franciszek Mrózek, Wojciech Tajduś i Mateusz Kruczek. Podsumowując były to bardzo intensywne 5 dni, które upłynęły pod znakiem świetnej słonecznej pogody, mocy atrakcji i fantastycznej sportowej atmosfery . Dziękujemy Trenerom za wykonanie zadania, Rodzicom za zaufanie, i uczestnikom za duże zaangażowanie i zdyscyplinowanie. Obóz niestety już się zakończył, ale jedno jest pewne ZA ROK ZNÓW SIĘ WIDZIMY ! – zapewnia Franciszek Mrózek.

                                                                                                                                                      Relację nadesłał st. insp. ZS Robert Nowak

Limanowskie Stowarzyszenie Historii Ożywionej Jabłoniec 1914
Adres: ul. T.Kościuszki 6, 34-600 Limanowa
KRS: 0000485295
NIP: 7372203252
REGON: 122988528
Partnerzy:
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne technologie. Korzystając z witryny wyrazasz zgodę na ich używanie.Dowiedz się więcejRozumiem