dodano: 11-07-2018 19:59:17,
odsłon: 739
PL
Bieg na Olimp
Jarosław Oleksy radny gminy Tymbark, zawodnik FORREST LIMANOWA nie zwalnia tempa biegowego.

Kilka dni temu uczestniczył w OLYMPUS MARATON na 42 km / przewyższenia 3800 m /, gdzie na starcie stanęło 1000 zawodników w tym 150 obcokrajowców, a bieg ukończyło 600 zawodników.

W drugim maratonie MYTHICAL TRAIL na 100 km po całym masywie Olimpu, gdzie przewyższenia sięgały 6400 m nasz zawodnik również uporał się z masywem górskim w Grecji.

W pierwszym maratonie biegł ze mną Robert Dudzik z Mszany Dolnej, który w drugim maratonie na 100 km w kategorii OPEN mężczyzn zajął 3 miejsce oraz Aleksandra Palkij, która wśród kobiet w kategorii OPEN zajęła drugie miejsce – mówi Jarosław Oleksy. Był to bardzo trudny i wyczerpujący maraton. Miejscami śnieg, lód i upał dawały smaczku tegorocznym biegom w Grecji – dodaje Jarosław Oleksy. Dla naszego zawodnika starty w maratonach to pasja oraz zawieranie nowych wspaniałych przyjaźni, bo bieganie łączy i jest sposobem na miłe spędzenie czasu.

Panu Jarkowi, składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych maratonach.